California T7
Dodaj do porównania
Wycieraczka tylna Oximo Volkswagen California T7
Wycieraczka tylna Oximo Volkswagen California T7- Model wycieraczki pasuje do:
- Volkswagen California T7 (od 08.2024r. do -> r.),
- . . .
- Długość - 33cm
41,00 zł /
Dodaj do porównania
Wycieraczki Oximo Volkswagen California T7
Wycieraczki Oximo Volkswagen California T7- Modele wycieraczek pasują do:
- Volkswagen California T7 (od 08.2024r. do -> r.),
- . . .
- Długości (cm): strona kierowcy - 70cm, strona pasażera - 45cm
69,00 zł /
Dodaj do porównania
Wycieraczka tylna Valeo Silencio Volkswagen California T7
Wycieraczka tylna Valeo Silencio Volkswagen California T7- Model wycieraczki pasuje do:
- Volkswagen California T7 (od 08.2024r. do -> r.),
- . . .
- Długość - 34cm
52,00 zł /
Dodaj do porównania
Wycieraczka tylna Bosch Volkswagen California T7
Wycieraczka tylna Bosch Volkswagen California T7- Model wycieraczki pasuje do:
- Volkswagen California T7 (od 08.2024r. do -> r.),
- . . .
- Długość - 33cm
52,00 zł /
Dodaj do porównania
Wycieraczki Bosch AeroTwin Volkswagen California T7
Wycieraczki Bosch AeroTwin Volkswagen California T7- Modele wycieraczek pasują do:
- Volkswagen California T7 (od 08.2024r. do -> r.),
- . . .
- Długości (cm): strona kierowcy - 70cm, strona pasażera - 45cm
139,00 zł /
