O firmie

Sklep internetowy wycieraczkidoszyb.pl specjalizuje się w sprzedaży wycieraczek samochodowych, dzięki temu każdy nasz klient może być pewny profesjonalnej i rzetelnej obsługi ze strony naszych pracowników. KULTURA SPRZEDAŻY - to wizytówka naszej firmy. Prezentowana przez nas gama wycieraczek, to wycieraczki renomowanych producentów, gwarantujących ich oryginalność i wysoką jakość. Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem w interesach, dlatego zakupy u nas są miłe, przyjemne i w pełni bezpieczne. Zamawiając u nas, mają Państwo pewność, że każdy klient traktowany jest priorytetowo, a czas realizacji zamówienia odbywa się w możliwie najkrótszym terminie. Gwarantujemy Państwu stały kontakt mailowy i telefoniczny z naszym biurem obsługi. Wycieraczki  ZAWSZE  mamy na stanie magazynowym w siedzibie naszej firmy. Towar pakowany jest w specjalne do tego celu przeznaczone - solidne kartony. Przesyłki wysyłamy w każdy dzień roboczy za pośrednictwem Kuriera DPD lub Kuriera InPost (szczegóły w zakładce „Koszty wysyłki"). Wystawiamy paragony lub na życzenie klienta faktury VAT. ZA  PRZESYŁKĘ  PŁACISZ  TYLKO  RAZ - niezależnie od ilości zakupionych jednorazowo wycieraczek .

Informacje prawne:

Firma JAHO-POL Michał Lach jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej miasta Dąbrowy Górniczej pod numerem 34759/2008.

Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki

NIP: 6292127790

REGON: 240840576

 

Siedziba firmy:

JAHO-POL Michał Lach

ul. Konstytucji 26

42-520 Dąbrowa Górnicza

tel. kom. 510-670-600

email: biuro@wycieraczkidoszyb.pl

Nr konta bankowego w mBank: 40 1140 2017 0000 4202 1079 0501

 

Koszty wysyłki:

 

Płatność przed wysyłką (przelew):

   

I.  Paczkomaty InPost 

9zł - przy wpłacie na konto - czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze (opcja dostępna tylko dla wybranych towarów ze względu na ograniczenia gabarytowe; gabaryt wyznaczamy na podstawie długości opakowania producenta, a nie długości produktu). Maksymalnie można zamówić 2 produkty w jednej paczce.

 

II. KURIER InPost 

11zł - przy wpłacie na konto - czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze

  

III.  KURIER DPD 

14zł - przy wpłacie na konto - czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze

 

Płatność przy odbiorze (tzw. pobranie):

 

I. KURIER InPost 

13zł - wysyłka za pobraniem (płatne przy dostawie) - czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze

  

II. KURIER DPD 

19zł - wysyłka za pobraniem (płatne przy dostawie) - czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze

 


Wysyłka Gratis jest od kwoty: 500zł

 

Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.  

 

Odbiór osobisty: 

UWAGA !!! Brak możliwości odbioru osobistego od 13.03.2020 do odwołania!!!

Istnieje możliwość odbioru towaru OSOBIŚCIE w siedzibie firmy (od poniedziałku do piątku - w dni robocze; w godzinach od 11.00 - 14.00,   po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu godziny odbioru). Płatność tylko gotówką

pixel