Wycieraczki Volkswagen Golf III (1991-1997)

( ilość produktów: 13 )

Niektóre elementy wyposażenia samochodu odpowiedzialne za bezpieczeństwo jazdy są dość oczywiste. Na myśl od razu przychodzą poduszki powietrzne, kontrolowane strefy zgniotu, systemy wspomagające hamowanie czy też opony wyposażone w najnowocześniejsze bieżniki. Jakże łatwo przeoczyć jest "ciche bohaterki" systemów poprawiania bezpieczeństwa jazdy, jakimi są wycieraczki samochodowe. A przecież odróżnia je od wspomnianych wyżej wynalazków jedna rzecz – wycieraczki wraz ze spryskiwaczami pomagają zapobiec niepożądanym na drodze sytuacjom, kiedy reszta głównie łagodzi ich skutki. Nie od dzisiaj wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

 

Prawie wszystkie decyzje, które podejmuje osoba siedząca za kierownicą, swoje źródło mają w informacjach dostarczanych przez zmysł wzroku. Dlatego nie można pozwolić, aby coś zakłócało wizję kierowcy – jest to szczególnie ważne w ciężkich warunkach pogodowych, takich jak ulewne deszcze czy gęste śnieżyce. Niezbędna staje się tutaj wysokiej jakości wycieraczka. Volkswagen Golf III 1991-1997 to samochód, którym poruszasz się na co dzień? W tym miejscu znajdziesz wycieraczki idealnie dopasowane do tego modelu.

 

Wśród dostępnych wycieraczek można znaleźć modele takich renomowanych marek jak wycieraczki Bosch czy wycieraczki Valeo.

 

      pixel