Wycieraczki Chevrolet

( ilość produktów: 144 )

3 listopada 2014 roku minęło 103 lata od powstania spółki Chevrolet Motor Car Company, która powołana została do życia przez amerykańskiego przedsiębiorcę Billy Duranta i szwajcarskiego imigranta Louisa Chevroleta. Louis Chevrolet był kierowcą wyścigowym, ale przede wszystkim utalentowanym konstruktorem.

Rok po zarejestrowaniu spółki, a więc w 1912r. ruszyła produkcja modelu Classic Six, który był wynikiem współpracy Louisa Chevroleta i jego znajomego Etienna Planche. Na powstałym modelu umieszczono nazwisko Chevroleta, który był uznaną sławą w świecie sportów motorowych.

W 1913r. po ostrej wymianie zdań z Durantem, Chevrolet opuścił firmę i zamieszkał w Indianapolis.

Słynną muszkę Chevroleta, umieszczono na pierwszych czterocylindrowych modelach samochodu. W roku 1918 firma stała się oddziałem koncernu General Motors. W latach dwudziestych Chevrolet rozpoczął ekspansję w kierunku Europy. Pierwsze zakłady powstały w Danii, Belgii, Szwajcarii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Światowy kryzys gospodarczy w latach 30-tych nie miał wpływu na kondycję finansową Chevroleta. Modele zostały odświeżone, udoskonalone, a ponadto poprawiono ich stylistykę, co w konsekwencji sprawiło, że znalazły się wśród najładniejszych samochodów na świecie.

Rok 1950 to w Chevrolecie innowacja w postaci automatycznej skrzyni biegów. W niedługim czasie  na rynku pojawiło się również sportowe auto Corvette, a następnie Camaro.

W swojej ponad 100-letniej historii Chevrolet starał się zawsze produkować samochody z technologiami godnymi zaufania, a ponadto uniwersalne, z doskonałą relacją ceny do wartości, po prostu samochody „na każdą kieszeń”.

Wycieraczki samochodowe Chevrolet na każdą kieszeń

Wycieraczki „na każdą kieszeń” to dewiza naszego sklepu. Oferujemy Państwu wycieraczki do następujących modeli tej marki : Areo, Camaro, Captiva, Cruze, Epica, Kalos, Lacetti, Malibu, Orlando, Spark, Trax, Volt.

Zamówione w sklepie wycieraczki zawsze mamy na własnym magazynie.

pixel