Wycieraczki Volkswagen Lupo

( ilość produktów: 9 )

Kiedy myślimy o kwestiach bezpieczeństwa jazdy samochodem, to oczami wyobraźni widzimy wiele niesamowitych systemów i patentów opracowanych przez inżynierów na przestrzeni ostatnich dekad. Myślimy o systemach wspomagania hamowania, kontrolowanych strefach zgniotu, poduszkach powietrznych czy oponach wyposażonych w specjalne bieżniki. Mało kto wymieniłby tutaj wycieraczki samochodowe, a przecież wraz ze spryskiwaczami pełnią one niezwykle ważną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa kierowcy oraz jego otoczeniu.

 

Nikogo chyba nie zaskoczy informacja, że kierowcy niemal wszystkie wybory, które podejmują w trakcie jazdy, bazują na podstawie zmysłu wzroku. Współczynnik ten sięga aż 90%, można więc śmiało powiedzieć, że wzrok jest dla kierującego pojazdem zdecydowanie najważniejszy i widok tego, co się dzieje przed samochodem nie może być przesłonięty. Dlatego tak ważna jest dobrze dobrana wycieraczka. Volkswagen Lupo to Twój codzienny samochód? Trafiłeś w dobre miejsce – tutaj znajdziesz idealnie dopasowaną do niego wycieraczkę.

 

Wśród dostępnych wycieraczek można znaleźć modele takich renomowanych marek jak wycieraczki Bosch czy wycieraczki Valeo.

 

      pixel