Wycieraczki Acura

( ilość produktów: 24 )

Acura to marka, która jest używana przez Hondę, czyli japońskiego producenta samochodów. Pod tą nazwą od marca 1986r. sprzedawane były luksusowe auta w Kanadzie, USA i Hongkongu. Na rynek meksykański Acura weszła w roku 2004, a na chiński w 2006r.

Pierwszym sportowym samochodem Acury, który mógł konkurować z Porche lub Ferrari, był model NSX z silnikiem V6 i napędem na tylną oś.

Lata dziewięćdziesiąte nie przyniosły firmie spodziewanej sprzedaży, jednakże zarabiała ona na młodych klientach, tzw. tunerach aut, którzy mieli możliwość łatwego tuningu na podatnym na modyfikacje silniku hondy.

Od 2000 roku nastąpiło odrodzenie Acury dzięki temu, że systematycznie wprowadzała na rynek odnowione modele, takie jak: TL, MDX, TSXRDX i ZDX.

Polityka Acury to oferowanie klientom w miarę luksusowych aut w dobrej cenie, które ponadto zostały bogato wyposażone - z różnymi opcjami do wyboru.

Wysokiej jakości wycieraczki samochodowe Acura

Proszę pamiętać, że nawet luksusowe auto to nie wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom drogi. Ważne są również odpowiednio dobrane wycieraczki, które niezależnie od warunków atmosferycznych zagwarantują dobrą widoczność. Zamówione przez klienta wycieraczki dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD lub kuriera Poczty Polskiej.

pixel