Wycieraczki Iveco

( ilość produktów: 25 )

Iveco jest włoskim przedsiębiorstwem - z siedzibą w Turynie – powstałym w 1975r.   z połączenia pięciu firm pochodzących z Włoch, Niemiec i Francji.

Iveco specjalizuje się w produkcji samochodów ciężarowych, dostawczych, wojskowych oraz silników dla firm motoryzacyjnych, maszyn budowlanych, łodzi itp. Zajmuje się również projektowaniem i produkowaniem autobusów miejskich i międzymiastowych, pod marką Irisbus, a także pojazdów specjalnych (Magirus), które wykorzystuje się w pożarnictwie.

Produkcja Iveco odbywa się w 18 krajach na świecie, a technologie, które Iveco wykorzystuje, opracowywane są w 15 ośrodkach badawczych.

Jednym z najpopularniejszych modeli firmy jest wyprodukowany w drugiej połowie lat siedemdziesiątych Iveco Daily. Poważny sukces odniósł również Iveco Eurocargo, który otrzymał tytuł „Samochodu Ciężarowego Roku 1992”. Taki sam tytuł tylko w 1993r. uzyskał model Iveco Euro Tech. Model ten w 2001r. został zastąpiony przez model Stralis. W 1993r. na rynek wprowadzono Iveco Euro Trakker, jednakże pod koniec 2004r.zastąpił go model Trakker.

Przez lata swojej działalności Iveco udowodniło, że jest światowym liderem na scenie transportu drogowego. Z transportem nierozerwalnie wiąże się konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i dobrej widoczności na drodze niezależnie od warunków atmosferycznych.

Takie bezpieczeństwo zapewniają użytkownikom Iveco Daily, Iveco Stralis, Iveco Trakker odpowiednio dobrane w naszym sklepie wycieraczki do szyb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

pixel